V-net ISOBER S Pro - Firemní Alkohol Tester Fuel Cell

V-net iSOBER S Pro - Firemní alkohol tester Fuel Cell

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Přístroje a pomůcky
Dodavatel:V-net
Cena:7990.00 Kč
V-net iSOBER S Pro - Firemní alkohol tester Fuel Cell 3,25 (65%) 24 hodnocení

iSOBER S Pro - Firemní alkohol tester Fuel Cell, funguje ve dvouch režimech:  1. Normální mód - bez propojení s aplikací Funguje samostatně Standardní funkce testeru pomocí tří tlačítek Mikro SD karta pro přenos dat do PC neomezený počet měření (karta je součástí balení) Pro zparcování dat z SD karty je vytvořen program v českém jazyce - sekce ke stažení. Do paměti ukládá: počet měření od kalibrace, výsledky měření, celkový počet měření, čas měření a datum měření   2. App mód - po připojení k mobilní aplikaci Napojení na mobilní aplikaci iSOBER prostřednictvím bluetooth, k dispozici na Google Play a AppStore. Funguje na operačních systémech Android a iOS Zobrazí grafický souhrn jednotlivých testů a umožní jejich organizace Nabídne možnost pořízení fotografie testované osoby Díky GPS nabídne uložení pozice kde byl prováděn test Lze také sdílet výsledky na sociálních sítích, pomocí SMS či je odeslat e-mailem


 • ABFARMIS Těhotenský test - tyčinka - 2 ks
  ABFARMIS Těhotenský test - tyčinka - 2 ks

  Těhotenský test je vysoce spolehlivý a snadno použitelný, jednokrokový tyčinkový těhotenský test. Díky mimořádné citlivosti a přesnosti..

  79.00 Kč
 • Beurer Test plodnosti OT 80
  Beurer Test plodnosti OT 80

  Měření a nezávislá analýza 2 nejdůležitějších hormonů plodnosti (FSH a LH) nacházejících se v moči Aplikace "Pearl..

  1399.00 Kč
 • NAIPO Pás s polštářem NAIPO oPillow Plus
  NAIPO Pás s polštářem NAIPO oPillow Plus

  NAIPO oPillow Plus je pás s polštářem, multifunkční použití na krk, ramena, záda, břicho, lýtka, 4 rotující masážní uzly pro..

  2599.00 KčObjevte: |Alkoholtestery V sekci testy pro diagnostiku| přístroje a pomůcky| ostatní diagnostické testy je možné objevit v-net isober s pro - firemní alkohol tester fuel cell!
© 2021 Kontakt